Tester gier z językiem czeskim na poziomie Native (j. angielski) m/k

Urząd Pracy m.st. Warszawy

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania: wykształcenie min. średnie, doświadczenie zawodowe jako tester gier mile widziane, zainetersowanie grami i branżą gier.
Znajomość języków obcych: j. czeski na poziomie native, j. angielski na poziomie profesjonalnym
Obowiązki: wykrywanie błędów w grze w języku czeskim; dokładne opisywanie znalezionych błędów w j. angielskim; dostarczanie informacji zwrotnej oraz proponowanie sugestii w celu poprawy jakości oraz grywalności produktu; aktywna współpraca z zespołem testerów; aktualizacja przypadkó1) testowych.
Pracodawca oferuje: szansę rozwoju w stabilnej, globalnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku; możliwośc zdobycia doświadczeia w środowisku międzynarodowym; dostęp do najnowszych technologii; współpracę w kreatywnym zespole. Wynagrodzenie 20-35 zł brutto za godzinę.
Praca na umowę zlecenie w pełnym wymiarze godzin w godzinach 9:00-17:00.
Kontakt z pracodawcą CV na adres e-mail
Miejsce pracy: Warszawa ul. Jutrzenki 183.