Tester Automatyzujący

Hays Poland

Katowice, śląskie

Hays Poland

Katowice
Katowice
NR REF.: 1124816

Lubisz wyzwania i chcesz być częścią nowego zespołu?
W naszej firmie otrzymasz możliwość współpracy z wieloma klientami. Możesz wspierać, rozwijać i utrzymywać serwis u wybranego przez Ciebie klienta, tworząc nowe rozwiązania.

Dla naszych klientów, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Twoje zadania:
  • projektowanie i rozwój testów automatycznych aplikacji zgodnie z obowiązującymi standardami, uwzględniając aspekty technologiczne, wydajnościowe i bezpieczeństwa,
  • prowadzenie testów funkcjonalnych oraz projektowanie przypadków testowych,
  • analiza błędów aplikacji,
  • współpraca z jednostkami biznesowymi przy określeniu wymagań biznesowych dla aplikacji,

Nasze oczekiwania:
  • doświadczenie na stanowisku testera
  • znajomość języka zapytań SQL,
  • znajomość narzędzi i praktyk automatyzacji testów np.: Selenium WebDriver, BDD JBehave, JUnit,
  • umiejętność projektowania i implementowania efektywnej strategii testów automatycznych (piramida testów – testy jednostkowe, integracyjne, testy modułów, testy automatyczne UI),
  • znajomość zasad testowania oprogramowania,
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole, skrupulatności, samodzielności,
  • mile widziana znajomość jednego z języków programowania Java; C#, Python,
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland