TESTER AUTOMATYCZNY

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Do zgranego zespołu naszego klienta poszukujemy dociekliwej osoby z umiejętnością analitycznego myślenia, która będzie odpowiedzialna za testowanie projektowanej aplikacji webowej (branża e-commerce).

Opis stanowiska/zadania:

  • Przeprowadzanie, analiza i utrzymanie zautomatyzowanych (oraz w małej ilości manualnych) testów oprogramowania
  • Projektowanie nowych testów i rozwijanie systemu zautomatyzowanych testów
  • Automatyzowanie testów
  • Testowanie aplikacji w zakresie zgodności z procesami biznesowymi
  • Współpraca z Product Ownerem oraz stakeholderami w zakresie ustalenia zakresu testów
  • Zapewnienie najlepszej jakości testów

Wymagania:

  • doświadczenie w testowaniu z użyciem Javy
  • znajomość SQL
  • dobra znajomość Architektury mikroserwisowej
  • znajomość narzędzi GIT
  • doświadczenie w procesie rozwoju oprogramowania (mile widziany Scrum)
  • Dociekliwość i umiejętność znajdywania edge casów
  • Komunikatywność i transparencja pracy
  • Umiejętność poruszania się w architekturze mikroserwisowej
  • znajomość usług SOAP i REST
  • umiejętność pracy z narzędziami wspomagającymi DevOps i CI (Jenkins, Groovy/Spock, Gitlab) będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • luźny oraz pełen pasji i energii klimat pracy
  • nowoczesny stos technologiczny
  • elastyczne godziny pracy (dowolność z założeniem core hours)
  • stabilne zatrudnienie oraz elastyczność w wyborze jego formy (oferujemy do wyboru umowę o pracę lub kontrakt B2B)
  • opiekę medyczną
  • chillout room z konsolą do gier

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media