Antal IT Sales/Tech
Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.

Tester automatyczny

Miejsce pracy: WROCŁAW

Klientem jest firma z ponad 20 letnim doświadczeniem na rynku,która współpracuje z międzynarodowymi klentami z różnych sektorów. Do ich grona zaliczają się zarówno globalne korporacje, jak i małe oraz średniej wielkości przedsiębiorstwa

Końcowym klientem jest największy skandynawski dostawca rozwiązań IT, obsługujący klientów zarówno z sektora prywatnego jak i publicznego.

Testowany produkt jest realizowany dla branży :Mobile Platforms.

Projekt dotyczy nowego produktu i zakłada rozwój aplikacji oraz w późniejszym czasie utrzymanie.

Lokalizacja: Wrocław- okolice centrum

Obowiązki na danym stanowisku

• Tworzenie test casów,

• automatyzacja testów,

• wykonywanie testów,

• raportowanie błędów,

• wstępna analiza kodu i logów.

Wymagania:

• Doświadczenie w automatyzacji, Python

• Znajomość systemów operacyjnych Linux, Windows

• Dobra znajomość języka angielskiego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl