Tester Automatyczny

Workforce Logiq

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

ZeroChaos jest globalnym liderem w dziedzinie dostarczania usług konsultingowych i zasobów ludzkich, posiadającym biura w Europie oraz USA. Pomagamy w zatrudnieniu pracowników etatowych i kontraktowych nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. ZeroChaos zatrudnia ponad 70 000 pracowników oraz konsultantów projektowych i obsługuje aż 200 klientów w 16 krajach.
W Polsce ZeroChaos jest obecne od 2010 roku i od tego czasu dynamicznie się rozwija. Na liście naszych Klientów figuruje wiele wiodących na rynku firm i organizacji z takich sektorów jak: IT, telekomunikacja, finanse, bankowość, ubezpieczenia etc.
Zajmujemy się prowadzeniem rekrutacji stałych oraz świadczymy usługi leasingu pracowniczego. Poszukujemy zarówno specjalistów IT, jak i pracowników szczebla wyższego
Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko Testera Automatycznego w ramach kilku różnych projektów z obszaru Telekomunikacji oraz Internet of Things

Wymagania

Obowiązki

• Tworzenie środowiska testowego
• Pisanie skryptów testowych
• Tworzenie dokumentacji,
• Praca ze specyfikacją techniczną
• Testowanie dostarczanego oprogramowania

Wymagania
• Minimum 2 letnie doświadczenie w realizacji testów Automatycznych
• Znajomość dobrych praktyk testów automatycznych
• Znajomość skryptów python
• Umiejętność szybkiego poznawania nowych technologii
• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnych
• Certyfikat ISTQB – mile widziany
Mile widziane:
• Znajomość języka C
• Znajomość Linux – embedded
• Znajomość programowania w języku Android

Oferujemy

• Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
• Umowę B2B
• Pracę w międzynarodowym zespole w bardzo innowacyjnych projektach
• Codzienny zapas świeżych owoców
• Kwartalne imprezy firmowe

Prezentacja firmy

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of work... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości