Tester automatyczny

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1080369

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego klienta poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Tester Automatyczny

Miejsce pracy: Warszawa
Stawka: 500-600 dzień + VAT

Zakres obowiązków:

-testy automatyczne z wykorzystaniem Selenium
-tworzenie oraz utrzymywanie skryptów w oparciu o przyjęte standardy kodowania
-przeglądy oraz refaktoring testów
-dokumentowanie pokrycia systemu testami
-identyfikowanie obszarów narażonych na występowanie błędów
-tworzenie raportów jakościowych na podstawie przeprowadzanych testów

Wymagania:

-doświadczenie w prowadzeniu testów funkcjonalnych
-znajomość SQL, Selenium Webdriver, Java Script
-doświadczenie w testowaniu aplikacji webowych opartych o bazy danych
-umiejętność tworzenia testów automatycznych w oparciu o framework Protractor dla AngularJS
-doświadczenie w Continuous Integration (Atlassian Bamboo)
-znajomość narzędzi JIRA, Confluence
-znajomość języka angielskiego (min. B2)

Oferujemy:

- Wynagrodzenie płatne w terminie 14 dni
- Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport
- Forma zatrudnienia (B2B)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland