Tester Automatyczny

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1077582

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta - firmy z branży Ubezpieczeniowej - poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Miejsce świadczenia pracy: Warszawa
Stawka: 500-620 dzień + VAT

Zakres obowiązków:

- Tworzenie i utrzymanie autorskiego frameworka do automatyzacji testów funkcjonalnych.
- Projektowanie skryptów testów automatycznych i ich optymalizowanie pod kątem reużywalności oraz łatwości utrzymania.
- Zapewnienie wsparcia w zakresie automatyzacji testów w zespołach wytwórczych.
- Zapewnienie wsparcia w zespole automatyzacji testów w zakresie bieżących prac.

Wymagania:

- Doświadczenie w automatyzacji testów aplikacji webowych z wykorzystaniem Selenium Webdriver.
- Dobra znajomość Java, HTML, CSS, XML, XPATH, SQL, Jenkins.
- Mile widziane doświadczenie w tworzeniu i pracy z frameworkami automatyzacji testów.

Oferujemy:

- Wynagrodzenie płatne w terminie 14 dni,
- Wpływ na wybór używanych technologii
- Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
- Elastyczność formy zatrudnienia – m.in. umowa podwykonawcza (B2B) czy umowy cywilnoprawne.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland