Tester Automatyczny

NBC Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

NBC is an innovative company specializing in outsourcing of IT staff. We currently employ nearly 400 specialists in Poland. Our employees participate in business and design innovations in banking, shared service centers, industry and big IT companies.

Miejsce pracy: Katowice

Obowiązki:

  • Pisanie skryptów automatycznych Selenium z wykorzystaniem biblioteki WebDriver,
  • Planowanie i przygotowanie złożonych przypadków testowych,
  • Tworzenie dokumentacji projektowej,
  • Przygotowywanie dokumentacji i danych testowych,
  • Wsparcie budowy i wdrażania procesów służących zapewnieniu jakości oprogramowania.

Wymagania:

  • Doświadczenie w testowaniu automatycznym min. 3 lata,
  • Znajomość Selenium (warunek konieczny),
  • Znajomość języka programowania Java (w stopniu podstawowym),
  • Znajomość Git,
  • Mile widziana znajomość JavaScript,
  • Podstawowa znajomość SQL.

 Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Kartę multisport,
  • Medicover,
  • Opiekę Menadżera Kariery,
  • Elastyczne formy zatrudnienia,
  • Różnorodne projekty,
  • Inne... (zapytaj nas)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.