Cyclad Sp. z o.o.

Tester aplikacji

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Kontrola jakości

Informacje o projekcie:
• Branża: Rozwiązania IT dla sektora farmaceutycznego
• Miejsce pracy: Warszawa-Mokotów, ul. Wołoska
• Godziny pracy: Elastyczne - start pomiędzy 7:00 a 10:00
• Rodzaj umowy: B2B
• Praca zdalna: 1-2 dni w tygodniu (po okresie wdrożenia)

Zakres obowiązków:
• Projektowanie oraz opisywanie przypadków testowych przy użyciu Zephyr
• Wykonywanie testów funkcjonalnych oraz niefunkcjonalnych powstających systemów
• Raportowanie błędów (Jira) oraz kontrola prac związanych z ich naprawą
• Czytanie oraz uzupełnianie dokumentacji
• Praca w zespole R&

Wymagania:
• Min. 1 rok doświadczenia w testowaniu aplikacji mobilnych i webowych
• Znajomość HTML/CSS, REST, Git
• Umiejętności pisania scenariuszy testowych
• Znajomość zagadnień związanych z automatyzacją testów
• Znajomość zagadnień ISQB Foundation Level
• Znajomości metod pracy nad rozwojem oprogramowania

Mile widziane:
• Znajomość GraphQL

Oferujemy:
• Pracę w innowacyjnym zespole R&D, który kreuje i tworzy własne produkty
• Transfer wiedzy doświadczonymi i pełnymi pasji programistami
• Szkolenia zawodowe, dzięki którym będziesz mógł podnosić swoje kwalifikacje
• Industrialne, dobrze wyposażone biuro na Mokotowie
• Dodatkowe benefity (karta Multisport, prywatna opieka medyczna)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.