Tester aplikacji webowych

Avra Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Dołącz do zgranego zespołu pasjonatów programowania i nowych technologii.
Rozwijamy najlepszy system kafeteryjny w Polsce, działający u największych polskich pracodawców, z którego korzysta >100k użytkowników.

Potrzebujemy dodatkowej pary rąk do testowania. Jeśli jesteś gotów / gotowa na rozwój, umiesz organizować swój czas i rzetelnie podchodzisz do powierzonych zadań - to szukamy właśnie Ciebie!

Gwarantujemy wysoki poziom wyzwań technicznych, czynny i realny wpływ na kształt niebanalnego systemu informatycznego, możliwość rozwoju zawodowego i uczciwe warunki zatrudnienia.

Oczekujemy, że:

●    wykonasz testy wydajnościowe;
●    stworzysz testy automatyczne;
●    przygotujesz dokumentację testową – plany i scenariusze testów.

Wymagamy:

●    doświadczenia w testowaniu automatycznym i/lub wydajnościowym;
●    znajomości relacyjnych baz danych (SQL);
●    znajomości Git lub innego SCM.

Mile widziana znajomość:

●    systemu Linux i komend terminala;
●    Selenium WebDriver, JUnit;
●    JMeter;
●    Jenkins;
●    JAVA.

Czekają na Ciebie:

●    nieprzeciętne osobowości i twórcza praca w stabilnej firmie;
●    ubezpieczenie zdrowotne i karta Multisport;
●    elastyczne godziny pracy;
●    wynagrodzenie adekwatne do umiejętności;
●    szkolenia, certyfikaty i fejm;
●    zawsze świeża i aromatyczna włoska kawa;
●    imprezy integracyjne.

P.S. Nie zapomnij o dołączeniu klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Prezentacja firmy

Jesteśmy zespołem ludzi o różnych zainteresowaniach, ale łączy na... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Project Management, Praca IT - Konsulting, Praca Internet / e-commerce