Transition Technologies S.A.
Jesteśmy firmą o całkowicie polskim kapitale, jednym z największych w kraju producentem i integratorem oprogramowania. Swoje produkty i usługi kierujemy głównie do kręgu odbiorców przemysłowych, sektora energii i gazu oraz automatyki przemysłowej w Polsce i na świecie. Zatrudniamy ponad 600 osób w ośmiu oddziałach w Polsce: w Warszawie, Wrocławiu, Ostrowie Wielkopolskim, Łodzi, Lublinie, Koszalinie, Kielcach i Białymstoku, a także za granicą: na Ukrainie, w Niemczech oraz USA.

Nasi pracownicy to wysokiej klasy specjaliści, m.in.: inżynierowie, automatycy, informatycy, testerzy, programiści Java, C++, C#, .NET, iOS, eksperci Oracle i managerowie IT. Tworzymy zgrany zespół ludzi, który profesjonalnie podchodzi do wykonywanych zadań, chętnie podnosimy swoje kwalifikacje i poszukujemy nowych, innowacyjnych rozwiązań.

Dołącz do nas jako:

Tester aplikacji webowych

Miejsce pracy: Białystok, Lublin

Zakres Obowiązków:

  • Testowanie aplikacji w celu zapewnienia wysokiej jakości
  • Dbanie o "usability" i zgłaszanie propozycji ulepszeń
  • Współpraca z analitykiem oraz programistami
  • Zgłaszanie błędów bezpośrednio programistom
  • Raportowanie błędów (pisanie scenariuszy testowych) przy wykorzystaniu narzędzi do zarządzania projektami
  • Pisanie testów automatycznych
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Chęć i umiejętność szybkiego uczenia się
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zdolności analitycznego myślenia

Mile widziane:

  • Znajomość MS SQL, IIS
  • Dobra znajomość zagadnień z inżynierii oprogramowania
  • Znajomość UML
  • Praktyczna znajomość narzędzi raportujących błędy oraz narzędzi wspomagających testy (Bugzilla, Jira, Trac, Testia Tarantula)
  • Praktyczna znajomość narzędzi do tworzenia testów automatycznych (Selenium, Squish GUI Tester)
  • Doświadczenie w pracy ze zwinnymi metodami tworzenia oprogramowania (Agile, SCRUM).

 Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się Spółce Grupy Kapitałowej
  • Pracę przy innowacyjnych projektach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii
  • Bezpośredni wpływ na kształtowanie wizerunku Spółek Grupy Kapitałowej na rynku
  • Możliwość rozwoju kompetencji w szerokim zakresie
  • Stabilność zatrudnienia i przyjazną atmosferę pracy
  • Spotkania integracyjne, konkursy wewnątrzfirmowe, ciekawe pakiety benefitów
  • Elastyczne formy zatrudnienia i godziny pracy
U NAS SPOTKASZ SIĘ Z
Transition Technologies S.A. Transition Technologies S.A.