Tester aplikacji webowych

2CAN S.A.

50-447 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Realizujemy ciekawy projekt internetowy - platformę do konsultacji online. Jesteśmy młodym i ambitnym zespołem. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko Tester aplikacji webowych (elastyczna praca na minimum ½ etatu (20h), chętnie dla studentów).

Nasze biuro mieści się w centrum Wrocławia (10 minut piechotą z Galerii Dominikańskiej) i jest świetnie skomunikowane z większością uczelni. Poza pracą u nas znajdziesz również czas na wspólną pizzę, turnieje w Call of Duty i Quake Arena czy integrację przy piwie. Jeżeli chcesz zajmować się ambitnymi zadaniami, rozwijać się w miłej i przyjaznej atmosferze, zapoznaj się z naszym ogłoszeniem i prześlij swoje CV!

Twoja praca to:
- bieżące testowanie aplikacji webowej,
- wykrywanie błędów w funkcjonowaniu portalu,
- minimalizacja ponownego występowania błędów,
- monitorowanie i zgłaszanie błędów oprogramowania,
- ścisła współpraca z developerami,
- analiza błędów,
- generowanie pomysłów na rozwój witryny.

Oferujemy:
- realny wpływ na rozwój produktu i firmy,
- możliwość awansu wraz ze wzrostem firmy,
- regularnie zajęcia z angielskiego w godzinach pracy z sympatyczną lektorką,
- możliwość pracy zdalnej,
- elastyczne godziny pracy,
- bardzo dobrą atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole.

Wymagania

- znajomość metodologii testowania, doświadczenie w testowaniu aplikacji mile widziane,
- dyspozycyjność minimum 20 godzin w tygodniu,
- dobra znajomość systemów operacyjnych z rodziny Windows,
- znajomość trendów panujących w Internecie,
- co najmniej dobra znajomość języka angielskiego,
- rzetelność i skrupulatność,
- wysokie poczucie estetyki.

Prezentacja firmy

2CAN Spółka Akcyjna jest firmą, która specjalizuje się w tworzeni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/03/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości