Tester aplikacji internetowych ze znajomością Pythona

Testspring s.c.

Praca zdalna, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Testspring s.c. to młoda i szybko rozwijająca się spółka. Specjalizujemy się w testowaniu oprogramowania.
Poszukujemy kandydatów na stanowisko testera aplikacji internetowych ze znajomością Pythona.

Czego wymagamy:
-> Bardzo dobra znajomość Pythona.
-> Język angielski komunikatywny (kontakt z klientem z Australii).
-> Doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych.
-> Doświadczenie w automatyzacji.
-> Doświadczenie w testowaniu.
-> Sumienności w wykonywaniu zadań.

Czego nie wymagamy, ale miło by było:
-> Doświadczenie w testach wydajnościowych (Grinder, jmeter, loadUI).
-> Doświadczenie w pracy zdalnej z zagranicznym zespołem.

Co oferujemy:
-> Rożne formy współpracy (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, samozatrudnienie).
-> Poszukujemy osób, które są w stanie pracować w pełnym wymiarze godzin (tj. ok. 8h dziennie) oraz poszukujących dodatkowego zajęcia.
-> Praca zdalna.
-> Atrakcyjne wynagrodzenie.
-> Projekt do końca czerwca.

Co jest do zrobienia:
-> Unit testy (Python) dla aplikacji opartej o Django.
-> Testy automatyczne (Selenium / WebDriver).
-> Testy integracyjne.
-> Testy wydajnościowe.
-> Scenariusze oraz przypadki testowe.
-> Uczestniczenie w codziennych telekonferencjach z klientem - w celu monitorowania postępu pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres praca(at)testspring.pl podając w tytule "Tester Python".

Niezbędne jest dodanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Prezentacja firmy

Testspring to firma świadcząca usługi testowania oprogramowania. ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/03/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
4 miesiące
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości