Tester aplikacji i stron internetowych

FRU.PL S.A.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

FRU .PL S.A to dynamicznie rozwijająca się firma technologiczna z ugruntowaną pozycją na rynku z internetowej branży turystycznej. Dostarczamy rozwiązania w zakresie rezerwacji biletów lotniczych, hoteli i samochodów.

Firmę tworzą ludzie z pasją i zaangażowaniem, którzy cenią możliwość rozwoju i podejmowania nowych wyzwań

Poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • testowanie nowych funkcjonalności serwisu w ścisłej współpracy z programistami
  • raportowanie błędów do systemu redmine
  • interakcja z użytkownikami systemu i zgłaszanie koniecznych zmian w aplikacji
  • ścisła współpraca z działem e-commerce
  • analiza i raportowanie postępu prac

Wymagania

  • umiejętność analitycznego myślenia, krytyczne podejście i spostrzegawczość
  • komunikatywność i zaangażowanie
  • samodzielność, ale i nastawienie na współpracę
  • znajomość podstawowej terminologii związanej z testowaniem aplikacji
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • pasja łowcy nietypowych błędów i rozwiązywania łamigłówek :)

Mile widziane:

  • znajomość terminologii i reguł związanych ze sprzedażą biletów lotniczych
  • doświadczenie w testowaniu aplikacji
  • podstawy programowania
  • znajomość html/css

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • pracę w stabilnej a także dynamicznie rozwijającej się firmie
  • współprace z młodym, zgranym oraz doświadczonym zespołem
  • możliwość rozwoju oraz awansu
  • elastyczne godziny pracy (zależnie od upodobań :) )
  • prywatne ubezpieczenie zdrowotne
  • karta multisport
  • pracę pełną wyzwań oraz satysfakcji

Prezentacja firmy

Myślisz o rozwoju w internetowej branży turystycznej? FRU.PL jest... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
2
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Project Management