NATEK Poland Sp. z o.o.
We are looking for:

Test Manager/Koordynator

Location: Gdynia, Gdańsk, Sopot

W związku z naszym dynamicznym rozwojem poszukujemy specjalistów, którzy dołączą do jednego z naszych zespołów na stanowisku Test Managera/Koordynatora.

Obowiązki:

- zarządzanie zespołem testerów

- przygotowywanie przypadków i danych testowych niezbędnych do wykonania testów

- opracowywanie i weryfikowanie planów i scenariuszy testowych

- wykonywanie i raportowanie wyników testów

- przygotowywanie mechanizmów potrzebnych w procesie migracji danych

- współpraca z Analitykiem

Wymagania:

- minimum 3-4 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

- doświadczenie w zakresie przygotowania procesu migracji danych

- znajomość baz danych Oracle

- biegłość w zakresie SQL

- wiedza z zakresu struktur baz danych oraz relacji pomiędzy danymi

- umiejętność tworzenia dokumentacji projektowej (scenariusze testowe, plany testów, instrukcje użytkowników)

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego

- wysoka komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

- mile widziana znajomość HP Quality Center

Oferujemy:

- pracę w organizacji o rozpoznawalnej marce i stabilnej pozycji na rynku

- możliwość pracy w oddziałach firmy NATEK na terenie Europy

- prywatną opiekę medyczną

- kartę Multisport

- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania nowych umiejętności

- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności

- możliwość nawiązywania i zacieśniania relacji międzyludzkich poprzez udział w spotkaniach integracyjnych

- Early Boarding Bonus

- Możliwość rozpoczęcia pracy ASAP

Benefits
NATEK is a leading provider of IT Outsourcing and IT Consulting Services in CEE (Central and Eastern Europe). Thanks to 15 years of experience in IT outsourcing, nearshoring and consulting services, NATEK understands its customer's business environments, cost reduction issues and IT challenges.