HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Test LeadMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Koordynacja pracy zespołu testerskiego i wsparcie merytoryczne
  • Zarządzanie procesem i jakością testowania oprogramowania w projekcie
  • Wspieranie zespołu w rozwiązywaniu bieżących problemów
  • Współpraca z kierownikami projektów, analitykami, działem rozwoju oprogramowania oraz kontakt z Klientem
  • Praca w środowisku międzynarodowym

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem i bardzo dobra znajomość standardów testowych
  • Doświadczenie w automatyzacji testów (aplikacje webowe, mobline lub desktopowe)
  • Dobra znajomość narzędzi takich jak: RTC, JIRA, quality center
  • Znajomość technik: TDD, BDD, ATDD
  • Język angielski na poziomie B2/C1
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Mile widziane doświadczenie w technologii BPM
  • Narzędzie i technologie wykorzystywane w projekcie: Quality Center/UFT, Selenium, RTC, JIRA, JAVA

Oferujemy:

  • Pracę wśród doświadczonych Specjalistów w międzynarodowym środowisku
  • Interesujące i pełne wyzwań projekty
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczne formy współpracy
  • Benefity: opieka medyczna Medicover, karta Multisport
  • Możliwość pracy zdalnej w wymiarze dwóch dni w tygodniu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.