Hays Poland

Test Engineer

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1125596

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Tester Engineer

Stawka: 75 netto/h+VAT

Lokalizacja: Warszawa. Mokotów

Rodzaj umowy: kontrakt B2B / Umowa zlecenie (dla studentów)

Współpraca: długofalowa

Zadania:
  • Utrzymanie i rozwój framework-u do testów automatycznych (funkcje dostępu do danych, raportowanie, obsługa systemów, połączenia do baz danych).

Wymagania:
  • Min. rok doświadczenia w tworzeniu testów automatycznych
  • Znajomość środowiska Selenium
  • Znajomość języków: JAVA, SQL
  • Znajomość web services, API REST

Mile widziane:
  • Doświadczenie z Appium
  • Znajomość C#
  • Znajomość innych narzędzi do automatyzacji testów

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B / umowę zlecenie
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland