Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, firmy z branży logistycznej, poszukujemy kandydatów/ek na stanowisko:

terminalista/ka

Nr ref.: 21251
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Modlniczka

Zakres obowiązków:
  • rejestracja dostaw towarów/pojemników do systemu informatycznego z uwzględnieniem protokołów niezgodności
  • lokalizacja towarów /pojemników w systemie
  • przyjęcia zamówień od klienta
  • tworzenie list pobrań
  • zamknięcie wysyłki - wydruk dokumentów
  • przygotowanie dokumentów wysyłkowych
  • uzupełnianie raportów bieżących
  • wyjaśnianie bieżących niezgodności pomiędzy stanem księgowym a faktycznym
  • wysyłanie kopii dokumentów do odpowiednich działów/klienta, uzyskanie potwierdzeń odbioru
  • archiwizacja dokumentów zgodnie z zasadą identyfikacji
  • komunikacja z klientem

Oczekiwania:
  • bardzo dobra znajomość programu MS Office, szczególnie MS Excel i MS Word
  • znajomość dokumentacji magazynowych
  • dodatkowym atutem będzie znajomość programu Sap lub innego programu do obsługi gospodarki magazynowej

Oferta:
  • umowa o pracę tymczasową
  • stawka godzinowa 11 PLN/brutto/h
  • praca w systemie trzyzmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00) od poniedziałku do piątku

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)