Terenowy Przedstawiciel Handlowy PLAY

Aeris - Com Sp. z o.o.

Tarnów, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Masz doświadczenie w sprzedaży , lubisz kontakt z ludźmi, potrafisz budować długotrwałe relacje we współpracy z klientami , to jest oferta skierowana właśnie do Ciebie. To Twoich obowiązków należeć będzie:

  • aktywne pozyskiwanie klientów oraz zawieranie umów handlowych
  • obsługa dotychczasowych klientów PLAY
  • przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjowanie warunków umów
  • budowanie oraz utrzymanie długotrwałych relacji z klientami
  • planowanie działań sprzedażowych oraz bieżące ich raportowanie
  • realizacja założonego planu sprzedaży w podległym kanale dystrybucji

 Oferujemy:

  • Wysokie wynagrodzenie bezpośrednio powiązane z osiąganymi wynikami
  • samodzielna praca
  • Telefon słóżbowy
  • pełne wsparcie w zakresie szkoleń i sprzedaży z ramienia Dealera
  • szeroko rozwinięty program motywacyjny

Wymagania

  • prawo jazdy kat.B
  • wykształcenie minimum średnie
  • umiejętność zarządzania czasem i dobra organizacja pracy
  • zdolność budowania pozytywnych relacji interpersonalnych
  • doświadczenie we współpracy z klientami
  • wysoki stopień kultury osobistej
  • dobra znajomość obsługi komputera (MS Word,Excel,Internet)
  • poszukujemy osób ambitnych, rzetelnych i uczciwych

Chętnie podejmiemy współpracę z zespołami sprzedażowymi z regionu. Bardzo dobre warunki współpracy!

 W CV proszę umieścić zapis : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.).

Prezentacja firmy

Nadążając za ciągłym rozwojem branży telekomunikacyjnej, zawarli... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing