Terenowy doradca klienta

Profi Credit

Włocławek, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

PROFI CREDIT jest drugą największą firmą pożyczkową w Polsce. Działamy na polskim rynku od ponad 13 lat i współpracujemy z grupą 2 900 doradców finansowych. Od początku działalności w Polsce sprzedaliśmy pożyczki na łączną wartość ponad 3,3 miliarda złotych.

Aktualnie poszukujemy:

Terenowego doradcy klienta

Miejsce działania: Włocławek

Osoba ta będzie odpowiedzialna za:

  • Oferowanie i zawieranie umów pożyczkowych
  • Budowanie portfela Klientów firmy
  • Finalizowanie zleceń z Działu Call Center
  • Obsługa posprzedażowa
  • Realizowanie założonych planów sprzedażowych
  • Obsługa Klientów zgodnie ze standardami firmy

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Swoboda w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów z Klientem
  • Motywacja do osiągania sukcesu
  • Prawo jazdy kat. B, własny samochód

Mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej lub telefonicznej obsłudze Klienta

Dołączając do nas, zaoferujemy Ci:

  • Atrakcyjne zarobki
  • Szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • Partnerską atmosfere w zespole
  • Elastyczną formę współpracy
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów mających realny wpływ na funkcjonowanie spółki

Jeśli jesteś kreatywny, mobilny, nastawiony na realizację celów oraz konsekwentny i samodzielny w działaniu - czekamy na Ciebie!!

Prezentacja firmy

PROFI CREDIT Poland jest jedną z największych firm pożyczkowych w Polsc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Bankowość, Praca Sprzedaż - Account Management