Opis stanowiska pracy

Centrum psychoterapii dzieci, młodzieży i dorosłych poszukuje psychologa lub fizjoterapeutę z ukończonym II stopniem kursu integracji sensorycznej do wspomagania terapii dzieci z zaburzeniami rozwojowymi oraz trudnościami w obszarze procesów sensorycznych. Prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym.

Wymagania

Preferowane ukończone studia psychologiczne lub fizjoterapię.
Ukończony II stopień kursu z zakresu diagnozy i terapii integracji sensorycznej
Przynajmniej dwuletnia praktyka w obszarze zaburzeń rozwojowych lub pracy z dziećmi.
Motywacja do rozwoju i pracy w gronie neuroterapeutyczno-psychoterapeutycznym.
Zaangażowanie i postawa nastawiona na współpracę w zespole.

Prezentacja firmy

Zespół ludzi którzy poprzez swoje doświadczenie, pasję i nieustanny roz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok-3lata
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia