Opis stanowiska pracy

Dział Sprzedaży Mondi Szczecin Sp. z o.o. oczekuje Pani/ Pana wsparcia na stanowisku

Tender Specialist

Dołącz do Mondi i rozwiń swój prawdziwy potencjał w międzynarodowej grupie z branży produkcji opakowań i papieru, zatrudniającej 26.000 osób w 31 krajach na całym świecie. Kluczowe zakłady Grupy znajdują się w Europie Centralnej, Rosji, obu Amerykach i RPA. Jesteśmy silnie skoncentrowani na klientach. Od 1973 roku opracowujemy innowacyjne produkty.

Twoje zadania:

  • profesjonalna obsługa klienta w zakresie ofertowania i wycen,
  • analiza, przygotowanie danych i kalkulacji do przetargów.

 Twój profil:

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie edukacji,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w branży na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego,
  • znajomość pakietu MS OFFICE,
  • Zdolności analityczne,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • umiejętność radzenia sobie ze stresem,
  • nastawienie na wyniki oraz ciągłe dążenie do ulepszeń

 Nasza oferta:

  • Zatrudnienie w firmie o silnej pozycji na rynku;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • System premiowy,
  • Wiele programów motywacyjnych,
  • Szeroki pakiet socjalny,
  • Kasa zapomogowo – pożyczkowa,
  • Możliwość poznania nowoczesnych technologii i systemów zarządzania stosowanych w przemyśle;
  • Szansa rozwoju zawodowego w ramach międzynarodowej organizacji i szeroki pakiet szkoleń.

Prezentacja firmy

Mondi Szczecin Sp. z o.o. jest wiodącym producentem tektury falistej i o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Administracja Publiczna, Praca Analityka