TeleSale - Biuro Obsługi Klienta

Dental Comunication

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się Firma poszukuje osoby na stanowisko TeleSales - BOK (Biuro Obsługi Klienta). Oferowana praca może być pracą dodatkową. Stawiamy na kompetencje i gwarantujemy dobrą atmosferę. Oferujemy  interesujące możliwości wysokich zarobków dla osób, które chcą dołączyć do nas i poświęcić tylko część swojego czasu dedykowanego na pracę.

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:

  • obsługa obecnych i pozyskiwanie nowych klientów w zakresie świadczonych usług Internetowych dla sektora stomatologicznego
  • sprzedaż (sale/ crossell/ upsale) produktów - usługi, rozwiązania oraz gotowych projektów promocyjnych i komunikacyjnych,
  • utrzymywanie dobrych relacji z aktualnymi klientami Firmy.

Oferujemy:
Interesującą bardzo dobrze płatną pracę, wystarczy mieć komputer stacjonarny lub laptop z dostępem do Internetu i telefon komórkowy. Nie interesuje nas twoje doświadczenie ani wykształcenie, wystarczy tylko chęć do pracy, oraz motywacja do uczestnictwa w tworzeniu nowoczesnej organizacji, z chęcią pracy w nowoczesnej organizacji, resztę tj. szkolenie i inne wskazówki otrzymasz bezpłatnie.

Wymagania

  • Komputer z dostępem do internetu.
  • Motywacja do osiągnięcia wysokich zarobkow.
  • Telefon komórkowy bez limitu połączeń.

Prezentacja firmy

Dental Comunication - dynamicznie rozwijająca się firma, działająca na t... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/02/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta