Telemonter / Monter światłowodów FTTH

Brasco Majchrzyk, Kot Sp. Jawna

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja pośrednictwa pracy Brasco poszukuje dla swojego klienta –  mającego siedzibę w Holandii kandydatów na stanowisko:

Ilość wakatów: 20
Miejsce pracy: Holandia
Nr referencyjny: MS-NL/1219/IP

Oferujemy:

  • stałą, stabilną pracę na ciekawych projektach;
  • wynagrodzenie netto: 14.00 - 17.00 EUR/h
  • zakwaterowanie dostarczone przez pracodawcę i opłacone przez niego

Obowiązki:

  • praca w grubach 4-5 osobowych;
  • kopanie rowów (1 osoba pracuje przy obsłudze minikoparki), umieszczanie światłowodów w osłonach i kładzenie w wykopach;

Wymagania

  • co najmniej 2 lata doświadczenia monter światłowodów;
  • doświadczenie w kopaniu i układaniu mikro kanałów i normalnych kanałów w chodnikach i na drogach;
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • mile widziana obsługa mini koparki;

Prezentacja firmy

Firma Brasco działa od 2005 r jako agencja pośrednictwa pracy w z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Internet / e-commerce