Work Service Express.

Telemonter liniowy

Miejsce pracy: Skawina

Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Sekcja Zadania:
• Konfiguracja i uruchamianie instalacji teletechnicznych
• Konserwacja i utrzymanie linii telekomunikacyjnych
• Wykonywanie pomiarów kwalifikacyjnych oraz montaż urządzeń ww. usług
Usuwanie bieżących awarii
• Aktywacja/dezaktywacja usług zaawansowanych

Wymagania:
• Wykształcenie techniczne (mile widziane kierunkowe: Telekomunikacja,
Elektronika lub pokrewne)
• Prawo jazdy kat. B.
• Dyspozycyjność
• Znajomość budowy sieci telekomunikacyjnej (mile widziane)

Oferujemy:
• Umowa o pracę
• Pracę w pełnym wymiarze godzin
• Wynagrodzenie w wysokości 2100 brutto-2400 brutto (okres próbny)
• Szkolenia
• Dodatkowe premie miesięczne
• Możliwe benefity (karta Multisport, opieka medycznej)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.