Telemarketing - pozyskiwanie ofert - praca dodatkowa

Nieruchomości Vendo

61-638 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

VENDO NIERUCHOMOŚCI to nowatorska agencja pośrednictwa o nieprzeciętnym potencjale i unikalnej atmosferze pracy.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Telemarketer

Oczekujemy od Ciebie pozyskiwania ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości w Poznaniu i okolicach (powiat poznański).

Oferujemy:
• elastyczny czas pracy
• pracę w domowym zaciszu (lub w biurze)
• komputerowe programy branżowe
• telefon służbowy

Wymagania

• Monitorowania rynku nieruchomości
• Samodzielność i dobra organizacja czasu pracy
• Wysokie zdolności interpersonalne i komunikatywność

Mile widziane:
• Doświadczenie w branży

Prezentacja firmy

Biuro Nieruchomości Vendo to nowoczesna firma, której podstawą działalno... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/02/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena