Telemarketerów do pracy zdalnej

Kreatywna.net

15-349 Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Pracujemy od poniedziałku do piątku pomiędzy godz. 8:00 a 18:00. Praca ma charakter zdalny i odbywa się przez dedykowany panel.

Każdy konsultant realizuje kampanie telesprzedażowe, umawianie spotkań biznesowych oraz prezentuje ofertę naszych Partnerów Handlowych.

Wymagania

- dyspozycyjność przez minimum 5 godzin dziennie;
- odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków;
- dobra dykcja i swoboda wysławiania się;
- wysoka kultura osobista;
- mile widziany status studenta.

Do pracy konieczny jest mikrofon oraz słuchawki (możliwość wypożyczenia), komputer oraz dostęp do łącza internetowego (min.4 Mb/s)

Prezentacja firmy

Świadczymy usługi outsourcingowe obejmujące:<br/>- e-marketing;<b... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
9PLN - 10PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
prowizja, premia
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta