Telemarketerka, Poznań

iprojektuje

Poznań, 60-687, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma NextPharm poszukuje kreatywnych i energicznych osób do sprzedaży suplementu inspirowanego dietą 3D Chilli przeznaczonego zarówno dla dietetyków, jak również osób borykających się z problemem nadwagi.

Wymagania

Zakres obowiązków:
- pozyskiwanie oraz kompleksowa obsługa klientów indywidualnych i biznesowych
- inicjowanie i kształtowanie długofalowych relacji z klientami
- kreatywne podejście do sprzedaży i obsługi klienta
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży telefonicznej

Prezentacja firmy

iprojektuje to firma działająca w branży e-marketingu farmaceutyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing