Opis stanowiska pracy

Firma Trescor Sp. z o.o. poszukuje zmotywowanych i optymistycznych osób gotowych do podjęcia pracy od zaraz.
Zajmujemy się telefoniczną obsługą Klientów Grupy Wyższych Szkół Bankowych.
Wyższe Szkoły Bankowe należą do najlepszych biznesowych uczelni niepublicznych w Polsce. Jest to też najbardziej ceniona przez pracodawców grupa uczelni w Polsce (wg Rankingu WPROST).

Nie masz doświadczenia?
My Cię nauczymy i przeszkolimy - dajemy szansę młodym talentom !

Co będziesz robić?
• Będziesz telefonicznie doradzać w zakresie rozwiązań edukacyjnych
• Będziesz utrzymywać pozytywne relacje z klientami
• Będziesz obsługiwać wybrane kampanie telemarketingowe

Co oferujemy?
• Pracę w centrum miasta - w pobliżu Starego Browaru
• Motywujący system wynagradzania: stałe wynagrodzenie godzinowe + przejrzysty system premii i dodatków
• Cykl wdrażających szkoleń sprzedażowo - produktowych
• Świetną atmosferę w pracy
• Pracę na pełen etat w oparciu o umowę zlecenie, możliwość pracy na pół etatu (16-20)
• Możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia oraz pakietu prywatnej opieki medycznej

Może czekamy właśnie na Ciebie !

Wymagania:
• Wykształcenie min. średnie
• Otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
• Kreatywność i dynamizm w działaniu
• Dyspozycyjność na czas 160 godzin w miesiącu lub 80 h (pół etatu)
• Mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta
• Mile widziani studenci zaoczni

Prosimy o przesłanie CV i listów motywacyjnych opatrzonych klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TresCor sp. z o.o. zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji prowadzonych procesów rekrutacyjnych (Ustawa z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych. Tekst jednolity z dnia 26 czerwca 2014 r. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 ze zmianami.)”

Prezentacja firmy

W związku z dynamicznym rozwojem Spółki i poszukiwaniem nowych obszarów ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Praca dla studenta