Telemarketer - Umawianie Spotkań Handlowych (Ubezpieczenia), Częstochowa

Projekty Sprzedażowe Marta Paziewska

Częstochowa, 42-200, śląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem przedsiębiorstwa, obecnie poszukujemy

3 osób do pracy w godzinach 8:00-16:00 w dniach poniedziałek - piątek

oraz

2 osób do pracy w godzinach 16:00-19:00.

Więcej o nas: www.zarzadzanieklientem.pl

  • Umawianie spotkań handlowych dla struktur sprzedażowych w branży ubezpieczeniowej
  • Raportowanie
  • Praca biurowa; dni poniedziałek-piątek, godziny 8:00-16:00 lub 16:00-19:00
  • Wynagrodzenie oparte o wynik miesięczny
  • Wyszkoleni reprezentanci naszego przedsiębiorstwa obecnie notują wynik rozliczany w granicy ok 1400-2000+ zł netto miesięcznie
Oferujemy
  • Adekwatne do wyników zarobki
  • Permanentne wsparcie merytoryczne
  • Pracę w przyjemnej atmosferze, młodym zespole

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami"

Wymagania

  • Nienaganna dykcja
  • Wysoce rozwinięta etyka biznesowa
  • Umiejętne prowadzenie rozmów handlowych
  • Wysoki stopień profesjonalizmu
  • Kandydatów bez doświadczenia w negocjacjach prosimy o niewysyłanie CV

Prezentacja firmy

Świadczymy usługi Business Process Outsorcing w ramach Direct Mar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Czas trwania umowy
Do uzgodnienia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
1 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta