Telemarketer / Telemarketerka

Andrzej Garstecki Consulting

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma świadcząca szerokie spektrum usług finansowych, ubezpieczeniowych oraz doradztwa w zakresie finansów osobistych poszukuje osób do pracy na stanowisku telemarketera
Osoba zatrudniona na niniejszym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- aktywne pozyskiwanie nowych klientów dla firmy
- prezentowanie oferty produktowej
- obsługę telefoniczną klientów
- raportowanie wyników z prowadzonej działalności sprzedażowej

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- elastyczne godziny pracy
- atmosferę pracy wspomagającą uzyskiwanie wysokich wyników

Wymagania

- wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne
- motywacja do pracy
- umiejętność obsługi komputera
- doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta lub call center (mile widziane)

Zapraszamy do aplikowania osoby lubiące kontakt z klientem, komunikatywne, umiejące pracować w zespole i nastawione na sukces.
CV w formacie .doc lub .pdf prosimy załączać do wiadomości i wysyłać za pośrednictwem formularza poniżej. Zaznaczamy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dołączenie w CV klauzuli “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
Aplikacje nie zawierające klauzuli o danych osobowych nie będą rozpatrywane.

Prezentacja firmy

Firma jest dynamicznie rozwijającym się podmiotem działającym na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
50PLN - 300PLN / Daily (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing