Telemarketer / Telemarketerka - praca w domu - Atrakcyjne Warunki!

Sello Sp. z o.o.

60-523 POZNAŃ, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Praca w naszej firmie na stanowisku telemarketera polega na aktywnym umawianiu spotkań handlowych z klientami.

Współpracujemy z liderem w produkcji "Zielonej Energii" w Polsce firmą Energa - Obrót S.A.

Nasi przedstawiciele działają wyłącznie na rynku biznesowym.

Jeśli jesteś kontaktową i elokwentną osobą, o wysokiej kulturze osobistej.

Jeśli zależy Tobie na atrakcyjnej i stabilnej pracy, którą możesz wykonywać nie ruszając się z domu - mamy dla Ciebie wspaniałą propozycję podjęcia pracy na stanowisku:

 Telemarketer/Telemarketerka

 oferujemy:

  • pakiet szkoleń branżowych i sprzedażowych,
  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • wsparcie techniczne i merytoryczne,
  • bardzo atrakcyjny system wynagrodzeń!

Wymagania

  • doświadczenie w telemarketingu co najmniej 3 miesiące,
  • własne zaplecze: komputer z dostępem do Internetu,
  • wysoka skuteczność

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą outsourcingową, zajmującą się wdrażaniem innowacyj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/03/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 700PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing