Telemarketer systemów ERP

ZnanySystem Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów w procesie telemarketingu
  • tworzenie i zarządzanie bazą danych kontaktów z potencjalnymi klientami
  • dbałość o jakość usług i wizerunek firmy
  • prowadzenie procesu dosprzedaży

Oferujemy:

  • umowę współpracy / umowę o pracę
  • wynagrodzenie: podstawa + prowizja uzależniona od wyników
  • interesującą i ambitną pracę w rozwojowej firmie
  • narzędzia niezbędne do pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia swoich kwalifikacji

Wymagania

  • wykształcenie - preferowane ekonomiczne lub techniczne
  • entuzjastyczne nastawienie do pracy i pozyskiwania nowych klientów
  • chęć rozwoju osobistego
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku telemarketingu lub predyspozycje do tego rodzaju pracy
  • doświadczenie zawodowe w branży IT będzie dodatkowym atutem
  • znajomość oprogramowania Comarch i/lub Sage Symfonia będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Jako Partner Comarch oraz Sage oferujemy najlepsze oprogramowanie biznes... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż