Telemarketer -Specjalista ds. wsparcia sprzedaży i umawiania spotkań .

Krzysztof Liminowicz

Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Bałtycka Agencja Obrotu Energią Sp. z o.o. partner międzynarodowego koncernu energetycznego, firmy Fortum największej wśród krajów nordyckich ( Szwecja ,Norwegia, Finlandia ) i działającej tez w takich krajach jak Litwa Łotwa , Rosja czy Indie.
Poszukujemy osoby na stanowisko:
telemarketer

Miejsce pracy: Gdyński Inkubator Przedsiębiorczości
Opis stanowiska:
aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych pod sprzedaż energii i gazu
umawianie spotkań handlowych doradcom
obsługa CRM i raportowanie wyników pracy,
przygotowanie i prezentacja oferty handlowej firmy,
wsparcie dziań sprzedażowych i prac administracyjnych biura

Wymagania:

nastawienie na sukces,
umiejętność budowania relacji interpersonalnych,
umiejętność efektywnego przekazywania informacji,
wysoka kultura osobista,
umiejętności negocjacyjne,
wykształcenie min. średnie,

osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

-doświadczenia na podobny stanowisku w telefonicznych kampaniach wychodzących
-nastawienie na osiąganie ponadnormatywnych celów
-wysoka motywacja do pracy, optymizm i entuzjazm

Oferujemy miła atmosferę w pracy , możliwości rozwoju
stawka godzinowa + prowizja

Prezentacja firmy

Bałtycka Agencja Obrotu Energią Sp. z o.o. <br/> <br/>Jesteśmy autoryzow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing