Telemarketer (praca zdalna w domu)

For Marketing Krzysztof Jurczak

93-172 Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za kontakt telefoniczny z potencjalnymi klientami oraz umawianie spotkań biznesowych z udziałem Przedstawicieli Handlowych firmy For Marketing.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Umawianie spotkań biznesowych
• Kontakt telefoniczny z klientami
• Połączenia wychodzące
• Promowanie usług firmy
• Stałe raportowanie prowadzonych prac
• Wspieranie zespołu sprzedażowego w bieżących zadaniach
• Dbanie o dobry wizerunek firmy i relacje z klientami

OFERUJEMY:

• pracę w zgranym i stabilnym zespole,
• ciekawe i ambitne zadania z zakresu bardzo szybko rozwijającej się branży internetowej (SEO/SEM),
• sukcesywne szkolenia branżowe,
• komfortowe warunki pracy, elastyczne godziny pracy,
• atrakcyjne wynagrodzenie oparte na osiąganych wynikach,
• podwyżki i premie za osiągany cel
• telefon i laptop z LTE

CV prosimy przesyłać na adres mail (w tytule wiadomości prosimy o dodanie nr ref. TM/Lodz).

Wymagania

WYMAGANIA:

• Doświadczenie kontaktach telefonicznych z potencjalnymi klientami (warunek konieczny)
• Minimum rocznie doświadczenie w telemarketingu / call center/ telefonicznej obsłudze klienta w sektorze B2B (warunek konieczny)
• Wykształcenie minimum średnie
• Umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem
• Umiejętność pracy pod presją czasu i realizacji planów sprzedażowych
• Umiejętność pracy w zespole
• Nastawienie i upór na realizację celu
• Komunikatywność

Prezentacja firmy

Nieustannie zbieramy nowe doświadczenia, z uwagą i zrozumieniem wsłuchuj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing