Telemarketer Nieruchomości Kielce

LuxDom Nieruchomości

25-018 KIELCE, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

LuxDom Nieruxhomości poszukuje pracownika na stanowisko telemarketera.

Do obowiązków pracownika należało będzie pozyskiwanie ofert sprzedaży/wynajmu nieruchomości.

Praca w siedzibie firmy w Kielcach przy ul. Żytniej 14A.

Wymagania

  • minimum 1 roczne doświadczenie w telemarketingu
  • umiejętność samodzielnej pracy w tym biegła obsługa komputera.
  • mile widziane znajomość kieleckiego rynku nieruchomości ze szczególnym uwzglednieniem realiów dotyczących cen mieszkań w poszczególnych dzielnicach

Prezentacja firmy

LuxDom Nieruchomości - pośrednictwo w obrocie nieruchomościami ( ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/08/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena