Telemarketer na rynek Niemiecki - możliwa praca z domu

Novativo

Gdynia, 81-417, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Telemarketera na rynek Niemiecki

Zadaniem zatrudnionej osoby będzie telefonowanie do niemieckich sklepów internetowych i przedstawienie oferty na narzędzie pomagające ustalać ceny w sklepie na podstawie danych o cenach konkurencji.

Oferujemy:

  • możliwość pracy w naszym biurze lub z domu w niepełnym wymiarze godzin (do pracy wystarczy komputer z internetem - zapewniamy dostęp do sprzętu i oprogramowania VOIP)
  • atrakcyjny system wynagrodzeń (stawka godzinowa + premia za wyniki)
  • szkolenia produktowe i sprzedażowe

Wymagania

Wymagania:

  • płynne posługiwanie się językiem niemieckim w mowie i piśmie
  • miły głos
  • umiejętność rozmowy z klientem przez telefon
  • mile widziane doświadczenie w telemarketingu produktów / usług przeznaczonych dla firm

Prezentacja firmy

Pomagamy sklepom internetowym zwiększać sprzedaż. Dostarczamy nar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/07/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
1 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing