Telemarketer – konsultant telefoniczny

Patrono

Białystok, podlaskie

Patrono

Od: Patrono
Miejsce pracy: Białystok
Patrono

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Podstawowe

Branża: Praca Call Center / Telemarketing

O firmie:

Jesteśmy firmą która od ponad 10 lat zajmuje się finansowaniem zakupu nieruchomości.

W chwili obecnej rozwijamy nowy dział zajmujący się doradztwem w zakresie obrotu nieruchomościami. Zamierzamy stworzyć grupę specjalistów, która przełamie stereotypowy i pejoratywny obraz pośrednika nieruchomości. Jako cel stawiamy sobie zbudowanie trwałych relacji z klientem opartych o wzajemny szacunek i zaufanie. Dzięki najwyższym standardom obsługi chcemy zostać pierwszym kontaktem, po który sięgnie każdy zainteresowany transakcją na rynku nieruchomości.

Miejsce pracy: dowolne, praca zdalna, praca z domu

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie klientów - osób zainteresowanych sprzedażą nieruchomości;
  • prowadzenie rozmów telefonicznych z potencjalnymi klientami;
  • prowadzenie komunikacji z klientem za pomocą poczty mailowej;
  • prowadzenie bazy danych

Wymagania:

  • łatwość nawiązywania kontaktów;
  • poprawna dykcja i miły głos przez telefon;
  • zaangażowanie i chęć do pracy;
  • umiejętność biegłego poruszania się w środowisku Internetowym;
  • umiejętność wyszukiwania i pozyskiwania informacji.

Dodatkowymi atutami będą:

  • doświadczenie w telefonicznej sprzedaży usług;
  • umiejętność obsługi programów pakietu MS Office;
  • dobra znajomość topografii Warszawy;
  • znajomość specyfiki rynku nieruchomości.

Zapewniamy:

  • program szkoleniowy dla osób bez doświadczenia;
  • wynagrodzenie uzależnione od wyników w pracy;
  • elastyczne godziny pracy;
  • możliwość pracy z domu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz doadtkowego pliku zawierającego króki opis kandydata zapisanego w formacie pdf.

Patrono