Telemarketer/ka - Sprzedaż Reklamy w Google, Stron WWW ! Certyfikowany Partner Google.

inmedium.pl

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Masz gadane?

Potrafisz godzinami „siedzieć na telefonie”?

Niestraszna Ci praca pod presją czasu?

Masz doświadczenie w telemarketingu?

Chcesz zająć się sprzedażą wartościowych rozwiązań dla klientów biznesowych ?

Aplikuj! Może czekamy właśnie na Ciebie

Co oferujemy?

PIENIĄDZE: atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie)

SPRZĘT: służbowy telefon i komputer

MIEJSCÓWKĘ: przytulny kącik w biurze w centrum Katowic

WIEDZĘ: szkolenie produktowe, możliwość zdobycia doświadczenia, poznania marketingu internetowego od podszewki

SIEBIE! wsparcie, energia i endorfiny wirujące w powietrzu 

Czym będziesz się zajmować?

Prowadzeniem rozmów tel. z potencjalnymi klientami, a dokładniej prezentacją naszej oferty i umawianiem spotkań biznesowych. Będziesz miał również możliwość sprzedaży bezkonkurencyjnych kampanii reklamowych nowym klientom, za które również otrzymasz premię.

WAŻNE: premie otrzymujesz nie tylko za pozyskanie klienta, ale również za umówienie go na spotkanie z naszym przedstawicielem handlowym

Jeśli chciałbyś spróbować swoich sił w mniejszym wymiarze czasu pracy, aplikuj i zaznacz to w swoim zgłoszeniu.

Wymagania

Nasze oczekiwania?

DOŚWIADCZENIE: mile widziane min. roczne doświadczenie w telemarketing/przedstawicielstwie handlowym

UMIEJĘTNOŚCI: komunikatywność, łatwość prowadzenia rozmów telefonicznych, umiejętność pracy w zespole, pod presją czasu, znajomość obsługi komputera (w tym MS Office), umiejętność szybkiego wyszukiwania informacji w Internecie, wysoka kultura osobista, dobra samoorganizacja

MOTYWACJA: zapał i chęć do pracy, nastawienie na wyniki

Prezentacja firmy

Z PASJĄ I DOŚWIADCZENIEM WE WSPIERANIU BIZNESÓW !!!<br/>Pasja to coś co ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
2 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
uzależnione od wyników
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing