Telemarketer/ka - bez sprzedaży - Ochota

Jaga Temp Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

JAGA TEMP Agencja Pracy na zlecenie klienta, Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych Sp. z o. o. – poszukuje kandydatów i kandydatki do pracy w Call Center na stanowisku:

Telemarketer/ka
Miejsce pracy: Warszawa - Ochota

Oferujemy:
• Praca w korzystnej lokalizacji w centrum Warszawy
• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w renomowanej firmie
• Szkolenie
• Konkurencyjne wynagrodzenie

Wymagania

• Status studenta (najlepiej zaocznego lub wieczorowego)
• Dyspozycyjność od 8:00 – 20:00 (praca zmianowa)
• Łatwość i gotowość uczenia się, wysoka kultura osobista
• Swoboda w komunikacji telefonicznej
• Umiejętność posługiwania się komputerem
Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia w pracy na stanowisku telemarketera

Zakres obowiązków:
• Udział w akcjach telemarketingowych informacyjnych
• Wprowadzanie danych Klientów do systemu informatycznego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Prezentacja firmy

Jaga Temp Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej wpisana do rejestr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta