Telemarketer - infolinia wychodząca. Połącz pracę z czynieniem dobra!

Fundacja Razem Łatwiej

Zielona Góra, lubuskie

Opis stanowiska pracy

LUBISZ POMAGAĆ? POŁĄCZ PRACĘ Z CZYNIENIEM DOBRA!

Nasza Fundacja zajmuje się pomocą dzieciom niepełnosprawnym poprzez dofinansowanie ich rehabilitacji.

W związku z prężnie rozwijającym się działem Call Center, zatrudnimy osoby pełne wrażliwości i otwartości na drugiego człowieka, które chcą zaangażować się w nasze projekty i zarabiać poprzez niesienie pomocy tym, którzy tego najbardziej potrzebują.

TO NIE JEST ANI SPRZEDAŻ TELEFONICZNA ANI ZAPRASZANIE NA SPOTKANIA CZY POKAZY – TO POMOC DZIECIOM!

Jeśli nie jest Ci obojętne ludzkie cierpienie i nie kręci Cię zwyczajny telemarketing – to właśnie na Ciebie czekamy! Dołącz do nas i nieś pomoc, jednocześnie zarabiając!

Oferujemy:
- stabilną pracę w stałych godzinach 7:30-15:30 (od poniedziałku do piątku),
- motywacyjny system wynagradzania
- stałą podstawę (1850 zł brutto) + prowizję – zawsze na czas,
- szkolenia oraz pomoc i opiekę koordynatora,
- pracę w miłej atmosferze w różnym przedziale wiekowym,
- UMOWĘ O PRACĘ!,

PRZYJDŹ, ZARÓB, POMÓŻ DZIECIOM I BĄDŹ Z TEGO DUMNY! POMAGAJMY, BO „RAZEM ŁATWIEJ”

Prezentacja firmy:
Nasza Fundacja zajmuje się pomocą dzieciom niepełnosprawnym poprzez organizowanie i finansowanie specjalistycznego leczenia oraz rehabilitacji. Poszukujemy osób wrażliwych i otwartych na drugiego człowieka, które pozytywnie nastawione będą chciały zaangażować się w nasze projekty a przez to pomagać tym, którzy tego najbardziej potrzebują – dzieciom.

Wymagania

- podstawy obsługi komputera,
- dobra dykcja
- punktualność i obowiązkowość,
- dar przekonywania i umiejętność słuchania,
- pozytywna energia i komunikatywność,
- entuzjazm i nastawienie na wysokie zarobki!

Prezentacja firmy

Zajmujemy się pomocą niepełnosprawnym dzieciom. Wspieramy ich roz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta, Praca Praktyki / Staż, Praca Organizacje pozarządowe / Wolontariat