Telemarketer - Doradca Klienta

ISOFT

35-604 Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

• Telefoniczny kontakt z klientami
• Aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów biznesowych
• Przygotowywanie ofert sprzedażowych
• Wsparcie działu w codziennej pracy, obsługa biurowa
• Wyszukiwanie informacji w Internecie
• Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

• Komunikatywność, otwartość i swoboda w nawiązywaniu kontaktów
• Podzielność uwagi i dobra organizacja pracy
• Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office
• Mile widziane doświadczenie w pracy z Klientem lub w Call Center
• Zaangażowanie i konsekwencja w działaniu
• Nastawienie na realizację celów
• Entuzjazm, optymizm i wysoka motywacja do pracy
• Wykształcenie min. średnie

Oferujemy:

• pracę przy ciekawych projektach
• otwartą i przyjazną atmosferę pracy
• szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz awansu zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o nadesłanie CV

CV powinno zawierać klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku, o ochronie danych osobowych (Dz.U z 2002 roku, nr 101, poz. 926 z późń. zm.)

Prezentacja firmy

Firma ISOFT od samego początku istnienia wspiera rozwój kompetenc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
wynagrodzenie podstawowe + premia od wyników
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta