Telemarketer do aktywnej sprzedaży stron internetowych - praca w domu, wysoka prowizja!

Platforma Biznesu

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy 8 osób do współpracy, które będą odpowiedzialne za pozyskiwanie klientów (firm) zainteresowanych stworzeniem strony internetowej. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne a w późniejszym okresie istnieje możliwość podpisania umowy o pracę na czas nieokreślony. Jest to praca w domu, nie tracisz więc pieniędzy i czasu na dojazdy do biura. Zapewniamy niezbędne narzędzie do wykonywania pracy, tj. telefon służbowy.
Czym różni się nasza oferta od innych? My oferujemy pełnowartościowy produkt, który w dzisiejszym biznesie jest wręcz niezbędny, dlatego też klienci w przyjaźniejszy sposób podchodzą do rozmów z naszymi konsultantami i co za tym idzie - sprzedaż jest efektywniejsza.
Zapraszamy do współpracy!

Wymagania

- dobra dykcja
- wysoka kultura osobista
- umiejętności konwersacyjne
- dużo motywacji do pracy
- wymagane co najmniej 3-miesięczne doświadczenie w telemarketingu (warunek konieczny)
- własny komputer z dostępem do internetu

Prezentacja firmy

Jesteśmy młodą firmą telemarketingową, oferującą reklamę w różnyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/03/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
1 500PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta