Opis stanowiska pracy

Firma reklamowo-marketingowa w Bydgoszczy,  poszukuje ambitnych osób na stanowisko Telefonicznego Konsultanta.

Zadania:

Aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych z całej Polski poprzez kontakt telefoniczny oraz obsługa/opieka nad już pozyskanymi klientami.

Zapewniamy:

-niezbędne szkolenia z technik sprzedaży oraz ze znajomości produktu

-interesującą pracę w szybko rozwijającej się branży

-pracę od poniedziałku do piątku w godzinach biurowych

-wynagrodzenie składające się z części stałej + prowizja oraz premii uzależnionej od wyników sprzedażowych

-praca stała w godzinach 8-16 (pon.-pt.)

Wymagania

Wymagania

-wykształcenie min. średnie

-dobra dykcja, płynne formułowanie oraz przekazywanie myśli

-dobra obsługa komputera

-wysoka kultura osobista i zdolności komunikacyjne

-mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta (sprzedaż)

Prezentacja firmy

E-Publicity jest młodą, prężnie rozwijającą się działalnością, świadcząc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
21
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta