Telemarketer - atrakcyjna oferta - Umowa o pracę

TIME WORK Sp. z o.o. Sp. k.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

-telefoniczna sprzedaż nowoczesnych rozwiązań reklamowych dla klientów biznesowych
-pozyskiwanie nowych klientów na postawie firmowej bazy danych
-doradztwo marketingowe
-obsługa po-sprzedażowa klientów

Oferujemy:

-atrakcyjny system wynagrodzeń (stabilna podstawa + prowizja zależna od wyników sprzedaży)
-stabilne warunki zatrudnienia (UMOWA O PRACĘ)
-system szkoleń dla każdego pracownika
-pracę od poniedziałku do piątku (8:00-16:00)

Wymagania

Wymagania:

-Min 1 rok doświadczenia w sprzedaży telefonicznej
-Komunikatywność
-Wytrwałość i nastawienie na cel
-Wysoka motywacja do pracy

Osoby zainteresowany proszone są o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

TIME WORK zapewnia płynność w zatrudnieniu i profesjonalną obsług... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta