Telefoniczny Reprezentant Firmy - Obsługa Klienta

Adecco Poland Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Lublin

Obowiązki:

  • Wsparcie klientów w zakresie rozwiązywania bieżących problemów technicznych (w języku niemieckim);
  • Obsługa połączeń przychodzących;
  • Prowadzenie mailowych i telefonicznych rozmów;
  • Dbanie o dobre relacje z klientami.

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie zaawansowanym - min. B2;
  • Umiejętność obsługi komputera;
  • Otwartość i komunikatywność.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz rozbudowany system premiowania;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Szczegółowe wdrożenie oraz szereg różnorodnych szkoleń;
  • Bogaty pakiet motywacyjny dla pracowników.

Oferta dotyczy pracy stałej.
(ADECCO - Agencja Zatrudnienia nr 364)

Numer referencyjny: TRKNM/LUB/09/2016
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.