*Telefoniczny Konsultant Sieci Plus***CHRZANÓW*

Maksimum Sp. z o.o. Holding Sp. k.a.

Chrzanów, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Centrum Telemarketingowe:

                        Maksimum Call Center

poszukuje osób do:

               Zespołu Konsultantów sieci Plus!

Oferujemy Ci:

• ZAWSZE NA CZAS → Wynagrodzenie podstawowe + system premiowy;

• NA POCZĄTEK  →Pełen pakiet szkoleń;

• CODZIENNIE →Dobrze wyposażone stanowisko pracy;

• W KAŻDEJ MINUCIE  →Fantastyczną atmosferę pracy i świeże bazy;

• CO MIESIĄC → Tematyczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami fundowanymi przez producentów sprzętu telefonicznego;

Wymagania

• Jesteś osobą sumienną;

• Dążysz do realizacji wytyczonych celów;

• Jesteś dyspozycyjna/-y;

• Masz dobrą dykcję i lubisz dużo mówić;

• A przy tym chcesz się dobrze bawić - pracując?...

TA OFERTA PRACY JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE!!!

Ilość miejsc ograniczona!

Prezentacja firmy

OPAL Maksimum Holding <br/>jest jedną z największych śląskich firm dzia... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
min. 3 miesiące
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
9PLN - 10PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premie prowizyjne od sprzedawanych produktów i usług, Karta Multisport Plus z Benefit System, Specjalna Oferta Ubezpieczeń Zdrowotnych dla Pracownika i Rodziny
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta