Telefoniczny Doradca Klienta

Vinori Sp. z o.o. Sp. k.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Czerwone czy białe? Wytrawne czy słodkie? Francuskie, hiszpańskie, a może afrykańskie?
Zapraszamy do naszego zespołu w pełną przygód podróż po smakach całego świata!

Firma Vinori powstała w 2018 przejęła i kontynuuje tradycje Pieroth Polska, która działa w Polsce od 1993 roku. Jesteśmy wiodącą marką w branży winiarskiej.

Dzięki niezobowiązującym degustacjom tego fascynującego produktu umożliwiamy naszym klientom zostać znawcami i smakoszami win.
Nasze wina dostarczamy klientom bezpośrednio i doradzamy im poprzez indywidualny kontakt.

W przeświadczeniu, iż nasz rozwój i sukces w znacznym stopniu zależą od kwalifikacji i motywacji naszych Przedstawicieli, poszukujemy osobowości, które będą aktywnie współkształtować przyszłość Firmy na stanowisku:

Miejsce pracy: dolnośląskie

JAKIE KORZYŚCI OFERUJEMY?

  • pracę w prężnie działającej firmie, która w tym roku obchodzi swoje 25-lecie
  • czas pracy od poniedziałku do piątku
  • pracę w elastycznym wymiarze godzin
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • niezbędne narzędzia pracy
  • bezpłatne szkolenia połączone z degustacją
  • przyjazną atmosferę pracy

JAKIE SĄ NASZE OCZEKIWANIA?

  • komunikatywność
  • telefoniczna prezentacja i sprzedaż produktów firmy
  • zaangażowanie i wytrwałość
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • utrzymywanie kontaktu ze stałymi klientami
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
  • doświadczenie w sprzedaży telefonicznej będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi