Opis stanowiska pracy

Pracujesz tylko i wyłącznie od poniedziałku do piątku, weekendy i święta przeznaczasz na szkołę, pasję, zainteresowania.

Współpracując z nami będziesz:

- nawiązywała relacje z dotychczasowymi i nowymi klientami firmy

- oferowała promocje i świetnie na tym zarabiała

- poznawała nowinki technologiczne z branży

- otrzymasz atrakcyjny system premiowy

- profesjonalne szkolenie marketingowe, handlowe

- pomoc profesjonalnych trenerów, w trakcie współpracy z nami

- dodatkowe konkursy, które znacząco podnoszą Twoje wynagrodzenie

Wymagania

Chcemy, abyś Ty była:

- zaangażowana

- kreatywna

- doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem

- optymistycznie podchodziła do swoich obowiązków

- dyspozycyjna w godz. 8:00-16:00(tylko pon-pt)

- status ucznia/studenta będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

JESTEŚMY LIDEREM NA RYNKU PRODUKCJI I OBSŁUGI W POLSCE

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
3 miesiące okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 050PLN - 2 400PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak, miesięczne
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing