Opis stanowiska pracy

Poszukujemy Telefonicznych Doradców Klienta do Naszego biura w Sosnowcu.

TELEFONICZNY DORADCA KLIENTA - obsługa kampanii przychodzących oraz wychodzących.

Zakres obowiązków:
• kompleksowa obsługa Klienta,
• doradzanie oraz proponowanie optymalnych rozwiązań.

WIEK NIE MA DLA NAS ZNACZENIA!
Zapraszamy osoby 20+ 30+ 40+ 50+

Oferujemy:
» Atrakcyjne wynagrodzenie,
» Gwarantowana podstawa wynagrodzenia + przejrzysty i jasny system motywacyjny,
» Możliwość pracy w systemie II zmianowym,
» Zatrudnienie na umowę zlecenie/umowę o pracę,
» Nie wymagamy doświadczenia,
» Duże możliwości rozwoju w strukturach firmy,
» Zespół Trenerów przygotuje Cię do pracy,
» Oferujemy bezpłatne szkolenia z zakresu: technik sprzedaży, negocjacji, asertywności.

Miejsce pracy: Sosnowiec, ul. Wojska Polskiego 8

Proszę dołączyć klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883)"/

Wymagania

Wymagania:
» Komunikatywność,
» Nienaganna dykcja,
» Zaangażowanie w wykonywaną pracę,
» Podstawowa znajomość obsługi komputera,
» Miłe usposobienie

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą świadczącą usługi contact center. Dla naszych part... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta